Standart Akustik Gitarlar
Standart Akustik Gitarlar
Elektro Akustik Gitarlar
Elektro Akustik Gitarlar
Solak Akustik Gitarlar
Solak Akustik Gitarlar
Açıklamayı Kapat
Kategori Açıklaması

Akustik Gitarlar

Akustik gitarlar dış görünümde klasik gitara benzemesine karşın tel cinsi ile bu gitarlardan ayrılıyor. Akustik gitar için çelik tel kullanılıyor. Daha yüksek sesi elektronik bir sistem olmadan alabilmek isteyenler akustik gitarları tercih ediyorlar.  Ayrıca amplifikatörle kullanılan elektro akustik gitarlar da ürünlerimiz arasında bulunuyor.  Ezgican Müzik’te tüm gitarlar Türkiye Distribütörü güvencesi altında satışa sunuluyor.

Akustik Gitar Çeşitleri

En çok tercih edilen akustik gitar çeşitleri bu kategoride siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Standart akustik gitarlar,  elektro akustik gitarlar ve solak akustik gitarlar bu bölümde sizlere sunduğumuz ürünler oluyor. Üstelik en bilinen markalara ait istediğiniz akustik gitar modelleri ürünlerimiz arasında yer alıyor.

Akustik Gitar Fiyatları

Washburn,  Extreme,  Cordoba gibi birçok markaya ait akustik gitarları satışa sunuyoruz. Akustik gitar fiyatları ürünün türüne ve teknik özelliklerine göre değişiyor. Aynı zamanda çocuk akustik gitarlar da ürünlerimiz arasında bulunuyor. Akustik gitar türlerinde ürün fiyatları genellikle birbirine yakın oluyor. Ayrıca özel indirimlerle Ezgican Müzik’te aradığınız akustik gitar çeşidini satın alabilirsiniz.

 

 


Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?