Fox Yas-6108cl Alto Saksafon

  • Ürün Kodu: cngz-YAS-6108CL
  • Marka: Fox
  • Kategori: cngz-geçici
  • Stok: 3
  • En geç 16 Temmuz Salı günü kargoda!
21.846,09 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 21.190,71 TL
Kargo: Alıcı Öder

Fox YAS-6108CL Alto Saksafon

Fox nefesli müzik aletleri markası, hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli müzisyenler için birçok nefesli enstrümanı temsil etmekte ve üretmektedir. Neredeyse tüm nefesli çalgıları yüksek ustalıkla üreten ve makul fiyatlarla bizlere sunan Fox, malzeme kalitesi ve makul fiyatları sebebiyle en çok tercih edilen nefesli enstrüman markasıdır.

Alto saksafon: Alto saksafon en çok çalınan saksafonlardan biridir ve yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Saksafon yolculuğuna başlamak için mükemmel bir araçtır, çünkü orta büyüklüktedir ve tutması çok kolaydır. Kavisli bir şekle sahiptir ve E düz anahtarında çaldığı anlamına gelen bir Eb enstrümanıdır. Bir soprano saksafonundan daha büyük olmasına rağmen, iyi bir ağırlığa sahiptir ve taşıması kolaydır. Alto saksafon popüler askeri gruplar, caz grupları, bando, konser grupları ve oda müziğinde kullanılır. Ayrıca, diğer saksafon tiplerine göre daha sessiz, daha az nefes ve parmak germe gerektirir.

Sarı pirinçten üretilmiş gövdesi, iki parçalı ergonomik kalağı ve rahat çalım hissine sahip anahtar sistemiyle saksafoncular için üst seviye rahatlık ve kolaylık sağlar. Başlangıç ve Orta seviyedeki kullanıcılar için fiyatından beklenmeyecek seviyede performansa sahip olan YAS-6108, bu özelliği sayesinde Türkiye'de en çok tercih edilen modellerden biridir. Altın Lake, Sand Blasted (Mat) ve Cognac Lake renk alternatifleri mevcuttur.

YAS-6108CL Alto Saksafon, Woodwind (yan flüt, saksafon, klarnet) ve Brasswind (trompet, trombon, korno, efanyum, tuba) enstrümanları ve aksesuarlarında Türkiye‘nin en çok tercih edilen nefesli enstrüman markası FOX'un başlangıç modeli alto saksafonudur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ANAHTAR TON

Eb (Mi Bemol)

KALAK

İki Parça

BOYUN

"COGNAC" Lake

ANAHTAR TUŞLAR

Cognac Lake / Polyester

AUXILIARY TUŞLAR

High F#, Front F

PARMAK DESTEĞİ

Ayarlanabilir

CİLA

Altın Lake

KILIF

Su Geçirmez Sert Kılıf

AKSESUARLAR

Bek, Bilezik, Bek Kapağı, Temizleme Bezi, Mantar Kremi

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön