Fender Sonoran Mini Natural Akustik Gitar

10.987,67 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 10.658,04 TL
Kargo: Alıcı Öder

KÜÇÜK AMA GÜÇLÜ

Sonoran Mini, daha küçük boyutlu bir akustik gitara büyük bir yumruk atıyor. Arka ve yanları maun ile eşleştirilmiş ladin veya maun üst kısım seçeneği sunan bu gitarın 24,1" skala uzunluğu vardır ancak tam boyutlu bir gitarın tonunu sunar. California Serisindeki tüm modeller gibi Sonoran Mini de 6 inçlik bir skalaya sahiptir. Fender'in elektrik mirasından ilham alan sıralı Strat® mesnetli.
Diğer premium özellikler arasında ceviz ağacından yapılmış klavye ve köprü ile Nubone™ somun ve eyer bulunur. İster daha küçük bir enstrüman arayan genç, hevesli bir gitarist olun, ister sadece seyahat etmesi kolay birinci sınıf bir gitar arıyor olun, Sonoran Mini ihtiyacınızı karşılar.

ÖZELLİKLER

  • Fender'a özel Sonoran Mini gövde şekli
  • Fistolu "X" destekli ladin veya maun üst kısım; maun arka ve yanlar
  • ¾ vücut büyüklüğü; 24,1" ölçek uzunluğu
  • İnce konik "C" şekilli profile sahip Nato boynu; ceviz klavye ve köprü
  • 6 sıralı mesnetli
  • Gig çantası dahil
LADİN VEYA MAUN TEPSİ
Ses tahtası bir akustik gitarın en önemli tonal öğesini sağlar. Ladin üst kısımları parlaklıkları, açılmaları ve zamanla daha iyi ses vermeleriyle bilinir. Maun üst kısımlar çekici damarlı desenlere sahiptir ve ladin ağacından daha sıcak bir ton sunar. Her ikisi de sert tıngırdamadan hızlı düz çalmaya veya hassas parmakla çalmaya kadar her türlü akustik çalma stiline iyi yanıt verir.
TARAMALI DESTEK
Taraklı destek, daha geleneksel desteklerden daha incedir. Bu, gitarın içindeki destek deseninin daha az ahşap kullandığı anlamına gelir, bu da ses tahtası kütlesinin azaldığı anlamına gelir. Bu, üst kısmın daha özgür bir şekilde rezonansa girmesine olanak tanıyarak, daha fazla nüans ve daha iyi projeksiyonla daha iyi bir ton elde edilmesini sağlar.
6'LI HATTI BAŞLIK
Strat tarzı 6 sıralı başlık, Fender'in rock and roll tavrını bu akustik-elektrik enstrümana aktarıyor.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön