Fender Newporter Player Ceviz Klavye Wpg Surf Green Elektro Akustik Gitar

  • Fender Newporter Player Ceviz Klavye Wpg Surf Green Elektro Akustik Gitar
  • Ürün Kodu: 0970743557
  • Marka: Fender
  • Kategori: Elektro Akustik Gitarlar
  • Stok: 1
17.855,69 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 17.320,02 TL
Kargo: Alıcı Öder

FARKLI BİR ŞEY ÇAL

Fender elektro gitarlarının ikonik tasarımlarından ilham alan California Player akustiği, batı yakasının macera ve özgürlük ruhunu çağrıştırarak müzisyenleri bireysel yaratıcılıklarını keşfetmeye ve statükoyu bozmaya davet ediyor.

X destekli masif ladin üst kısım ve sapelli arka ve yan kısımlarla hazırlanmış Newporter Player'ın yaklaşılabilir orta boy oditoryum gövdesi, saatlerce ilham için rahat bir his sunarken, hem net hem de güçlü olan çok yönlü bir ses üretir. Nato sapı, Fender'in elektro gitar DNA'sından doğan ayırt edici bir görünüm için, çalınması kolay, ince konik "C" şekilli profil, 25,5" ölçek uzunluğu ve geriye doğru eğilebilen 6 sıralı başlık ile tasarlanmıştır. Diğer dikkate değer ayrıntılar arasında pürüzsüz, doğru akort için vintage tarzı akort makineleri, ayrıntılı harmonik karakter için bir GraphTech® NuBone® somunu ve eyeri yer alır.Şık, modern bir görünüm için zarif bir şekilde entegre edilmiş kontrollerle, yerleşik Fishman® Flex preamp sistemi, aslına sadık kalarak yeniden üretilmesini sağlar. Bir amplifikatöre veya kayıt cihazına takıldığında gitarın doğal sesi.

Cesur, göz alıcı ve benzersiz California Serisi enstrümanlar, farklı bir şeyler çalmayı arzulayanlar için zahmetsiz çalınabilirlik, üstün ses ve göze çarpan stil arasında hiçbir taviz vermez
.

ÖZELLİKLER

-Kesikli Fender Newporter oditoryum gövde şekli
-Masif ladin üst kısım, sapelli arka ve yanlar
-Geriye eğilebilen 6 sıralı başlık ile ince "C" şekilli boyun
-Eyer altı piezo dönüştürücüye sahip Fishman® Flex elektronikleri
-25,5" ölçek uzunluğu
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön