Fender Newporter Player Ceviz Klavye Gpg Natural Elektro Akustik Gitar

  • Fender Newporter Player Ceviz Klavye Gpg Natural Elektro Akustik Gitar
  • Ürün Kodu: 0970743521
  • Marka: Fender
  • Kategori: Elektro Akustik Gitarlar
  • Stok: 1
17.855,69 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 17.320,02 TL
Kargo: Alıcı Öder

Farklı Bir Şeyler Çalın
Fender elektrikli gitarlarının sembolik tasarımlarından esinlenen California Player akustikleri, batı kıyısının macera ve özgürlük ruhunu çağrıştırır ve müzisyenleri kendi yaratıcılıklarını keşfetmeye ve statü quo'yu bozmaya davet eder.

Katı ladin üst tabla ve sapele arka ve yanlardan oluşan X-brace katlamalı yapısı ile tasarlanan Newporter Player'ın yaklaşılabilir orta boyutlu salon gövdesi, açıklayıcı ve güçlü bir sese sahip çok yönlü bir ses üretirken saatlerce süren ilham için rahat bir his sunar. Nato sap, çalması kolay ince konik "C"-şekilli bir profille, 25.5" ölçek uzunluğu ve Fender'ın elektrikli gitar DNA'sından gelen ayırt edici bir görünüm için geriye eğimli 6'lı başlıklı bir tasarıma sahiptir. Diğer dikkat çekici detaylar arasında, düzgün ve hassas akort için vintage tarzı akort makineleri, ayrıntılı harmonik karakter için GraphTech® NuBone® ceviz ve köprü bulunur. Şık, modern bir görünüme sahip olan entegre kontrollerle, yerleşik Fishman® Flex ön ampli sistemi, bir amplifikatöre veya kayıt cihazına takıldığında gitarın doğal sesinin sadık bir şekilde yeniden üretilmesine olanak tanır.

Cesur, göz alıcı ve eşsiz olan California Serisi enstrümanları, sorgulamadan çalma, üstün ses ve dikkat çeken tarzı dengelemekte hiçbir taviz vermez ve farklı bir şeyler çalmayı hedefleyenler için tasarlanmıştır.

ÖZELLİKLER
Kesikli Fender Newporter salon gövde şekli
Katı ladin üst tabla, sapele arka ve yanlar
İnce konik "C"-şekilli sap, geriye eğimli 6'lı başlık
Fishman® Flex elektroniği ile undersaddle piezo transdüser
25.5" ölçek uzunluğu

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön