Fender American Ultra Precision Bass Akçaağaç Klavye Arctic Pearl Bas Gitar

  • Fender American Ultra Precision Bass Akçaağaç Klavye Arctic Pearl Bas Gitar
  • Ürün Kodu: 0199012781
  • Marka: Fender
  • Kategori: Bas Gitarlar
  • Stok: 1
128.126,90 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 124.283,09 TL
Kargo: Alıcı Öder
American Ultra, hassasiyet, performans ve tonda en üst noktayı talep eden seçici gitaristlere yönelik en gelişmiş gitar ve bas serimizdir. American Ultra Precision Bass, saatlerce çalma konforu için Ultra yuvarlatılmış klavye kenarlarına sahip benzersiz bir "Modern D" sap profiline sahiptir ve konik sap topuğu en yüksek perdelere kolay erişim sağlar. 21 orta jumbo perdeye sahip hızlı 10"-14" bileşik yarıçaplı klavye, zahmetsiz hareket anlamına gelirken, Ultra Noiseless™ Vintage manyetikler ve gelişmiş kablolama seçenekleri, uğultu olmadan sonsuz ton olanakları sunar. Şekillendirilmiş arka gövde hatları işlevsel olduğu kadar güzeldir. Bu çok yönlü, son teknoloji ürünü enstrüman, çalımınızı yeni boyutlara taşımanız için size ilham verecektir.
Diğer özellikler arasında konik şaftlı, krom donanımlı ve kemik somunlu "F" damgalı hafif vintage kürekli akort makineleri yer alır. Birinci sınıf kalıplanmış sert kabuklu kılıf içerir.

ÖZELLİKLER

  • Kızılağaç veya dişbudak gövdesi
  • Bir adet Ultra Gürültüsüz Vintage split-coil P Bass® manyetiği; bir adet Ultra Gürültüsüz Vintage tek bobinli Jazz Bass manyetiği
  • "Modern D" şeklindeki boyun profili
  • 10"-14" bileşik yarıçaplı klavye; 21 orta boy jumbo perde
  • Birinci sınıf kalıplanmış sert kabuklu kasa içerir
MODERN "D" YAKA
İnce ve geniş omuzlu "Modern D" boyun profili her türlü çalma stiline uygundur. Ultra yuvarlatılmış klavye kenarları ve ipeksi, pürüzsüz Ultra saten kaplama, sapı çalmayı zahmetsiz hale getirir.
10”-14” BİLEŞİK-YARIÇAP
Hız ve kolay bükme için tasarlanan 10”-14” bileşik yarıçaplı klavye, somunun yanında yuvarlatılmıştır ve üst perdeye yaklaştıkça giderek daha düz hale gelir.
ULTRA GÜRÜLTÜSÜZ VINTAGE PİKAPLAR
Ultra Noiseless™ Vintage manyetikler, uğultusuz, gerçek klasik Fender tonunu sunar.
GELİŞTİRİLMİŞ GÖVDE KONTURLARI
Konik sap topuğu, klavyenin üst kesimlerine benzersiz bir erişim sağlarken, şekillendirilmiş arka gövde konturu konfor için tasarlanmıştır.
YENİDEN TASARLANMIŞ AKTİF/PASİF PREAMP
Ultra Gürültüsüz Vintage bas manyetikleri için yeniden tasarlanan bu 18 voltluk preamp, daha tatlı tizler, odaklanmış orta sesler ve daha kullanışlı baslar sunar. Aktif/pasif mini anahtar, modları anında değiştirmenize olanak tanır.
HIMASS™ KÖPRÜSÜ
HiMass köprüsü son derece sağlam bir sürdürülebilirlik, tonlama ve akort kararlılığı sunar.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön