Fender American Professional Iı Stratocaster Hss Akçaağaç Klavye Olympic White Elektro Gitar

 • Fender American Professional Iı Stratocaster Hss Akçaağaç Klavye Olympic White Elektro Gitar
 • Ürün Kodu: 0113912705
 • Marka: Fender
 • Kategori: Elektro Gitarlar
 • Stok: 1
 • En geç 19 Haziran Çarşamba günü kargoda!
103.514,67 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 100.409,23 TL
Kargo: Alıcı Öder
American Professional II Stratocaster® HSS, günümüzün çalışan oyuncularının taleplerini karşılamak için altmış yılı aşkın süredir devam eden inovasyon, ilham ve evrimden yararlanmaktadır.
Popüler Deep "C" sapımız artık son derece rahat bir his ve üst perdeye kolay erişim için pürüzsüz yuvarlanmış klavye kenarlarına, "Süper Doğal" saten kaplamaya ve yeni şekillendirilmiş sap topuğuna sahiptir. Yeni V-Mod II Stratocaster tek bobinli manyetikler, zil benzeri sesi ve sıcaklığı korurken her zamankinden daha belirgindir; Double Tap™ köprü manyetiği ise tek bir düğmeye basılarak kalibre edilmiş tek bobin sesleri kadar vurucu humbucker tonları sunar. Soğuk haddelenmiş çelik bloklu yükseltilmiş 2 noktalı tremolo, sürdürülebilirliği, netliği ve üst düzey ışıltıyı artırır.
American Pro II Stratocaster HSS, profesyonel enstrümanlar için yeni bir standarttan başka bir şey ifade etmeyen geniş kapsamlı iyileştirmelerle, hemen hissedeceğiniz ve duyacağınız, anında aşinalık ve sonik çok yönlülük sunar.

ÖZELLİKLER

 • İki adet V-Mod II tek bobinli Stratocaster manyetik
 • Double Tap™ Humbucking Köprü Manyetiği
 • Soğuk Haddelenmiş Çelik Bloklu Yükseltilmiş 2 Noktalı Tremolo
 • Kıvrılmış klavye kenarlarına sahip derin "C" şekilli sap profili
 • Kemik somunu; Kolay bükme için 22 dar uzun perde
 • Tiz boşaltma devresi ses seviyesini azaltırken yüksekleri korur
 • Deluxe Kalıplanmış sert kılıf içerir
V-MOD II MANYETİKLER
V-Mod II Stratocaster manyetikleri, her pozisyon için özel olarak seslendirilerek, Fender'ı bir efsane haline getiren vintage sıcaklık ve canlı, net ses ile mükemmel şekilde dengelenmiş bir ton yaratıyor. Double Tap™ köprü manyetiği, tek bir düğmeye basılarak güçlü humbucker tonlarının yanı sıra kalibre edilmiş single-coil sesleri de sunar.
YENİ OYUNLU BOYUN TOPUK
Yuvarlak boyunlu topuk ve eğimli boyun plakası, üst sese erişimi iyileştirir ve lead'leri kolay ve rahat hale getirir.
SOĞUK HADDELENMİŞ ÇELİK BLOKLU 2 NOKTALI TREMOLO
Bu Stratocaster, üstün akort stabilitesi, tremolo hareketi ve ayarlama kolaylığı için vintage tarzı eyerlere sahip iki noktalı bir tremolo köprüsüne sahiptir ve yükseltilmiş soğuk haddelenmiş çelik blok, sürdürülebilirliği, netliği ve üst düzey ışıltıyı artırır.
RULO KLAVYE KENARLI DERİN “C” YAKA PROFİLİ
Hem konfor hem de hız sunan American Professional II Deep "C" sap profili, son derece incedir ve hem akor hem de tek nota çalmak için mükemmel olan doğal bir his yaratmak üzere sap eklemine yaklaştıkça yavaş yavaş dolar. Elle kıvrılmış klavye kenarları ve Süper Doğal saten kaplama son derece rahat bir his sağlar.
ÖZEL ELEKTRONİK
İkinci ton kontrolündeki performans dostu basmalı anahtar, benzersiz Double Tap™ humbucker manyetiğini etkinleştirerek tek bobinli tonları herhangi bir ses seviyesi kaybı olmadan açar ve performansın ortasında sesinizi ayarlamanızı kolaylaştırır.
KIZILAĞAÇ VEYA KAVRULMUŞ ÇAM
Bu gitarın kızılağaç veya kavrulmuş çam rengi mevcuttur (belirli renklerde). Alder, hemen hemen her tür için mükemmel, dengeli bir sese sahip klasik bir Fender ton ağacıdır. Kavrulmuş çam, güçlü ve karmaşık tonlarıyla bilinen hafif bir ahşaptır; kavurma işlemimizle geliştirilmiş, rezonansı büyük ölçüde geliştirmiştir.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön