Evh Wolfgang Wg Standard Exotic Spalted Maple Baked Akçaağaç Klavye Natural Elektro Gitar

  • Evh Wolfgang Wg Standard Exotic Spalted Maple Baked Akçaağaç Klavye Natural Elektro Gitar
  • Ürün Kodu: 5107002510
  • Marka: EVH
  • Kategori: Elektro Gitarlar
  • Stok: 2
34.378,69 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 33.347,33 TL
Kargo: Alıcı Öder
Eddie Van Halen'in meşhur stili ve muazzam sesiyle övünen Wolfgang® WG Standard Exotic , seçkin zevke sahip müzisyenler için tamamen yeni egzotik ahşap seçenekleri sunuyor.

Wolfgang WG Standart Egzotik Spalted Akçaağaç, maksimum çalma kolaylığı için özel "rahat kesim" önkol hatlarına sahip ıhlamur ağacından bir gövdenin yanı sıra, çekici, maskelenmiş doğal gövde bağlantısı ve ayırt edici, spalted akçaağaç üst kısım sunar. Grafit takviye çubuklarına sahip, cıvatalı fırınlanmış akçaağaç sapı, sıcaklık ve nemin tahribatına karşı güçlü bir duruş sergilerken, sapın tabanında uygun bir şekilde konumlandırılmış ispitli tekerlek, kafes çubuğu ayarlarının hızlı ve ağrısız yapılmasını sağlar.

Rahat çalınabilirlik ve hız için tasarlanan bu şık balta ayrıca sapın arka kısmında yağlı bir kaplamaya ve yuvarlatılmış kenarlara, 22 jumbo perdeye ve siyah nokta işlemelere sahip 12"-16" bileşik yarıçaplı fırınlanmış akçaağaç klavyeye sahiptir.

Doğrudan gövdeye monte edilen çift EVH® Wolfgang humbucker manyetikler titreşim aktarımını artırarak günlerce dayanıklılık sağlar. İki adet siyah tırtıllı kontrol düğmesi, Van Halen'in titiz spesifikasyonlarına göre ayarlanmıştır - pürüzsüz hissi veren 500k potlar, Wolfgang manyetiklerinin canlı üst düzey ışıltısını korurken benzersiz bir ses bulmayı kolaylaştırır. EVH markalı Floyd Rose® Özel köprü ve R2 kilitleme somunu, en derin dalışlarda ve at kişnemelerinde bile enstrümanın sürekli olarak akortlu kalmasını sağlar.

Çalma performansı ve konfor için tasarlanan Wolfgang WG Standart Egzotik Spalted Akçaağaç, siyah mesnetli ve siyah krom donanıma sahip Doğal kaplamayla sunuluyor.

ÖZELLIKLER

Ihlamur ağacı gövde, parçalanmış akçaağaç üst kısım ve bantlanmış sahte doğal vücut ciltleme

Daha büyük üst korna ile ofset bir şekle sahip olan Wolfgang'ın ıhlamur ağacı gövdesi, genel sıcaklık ve sürekliliğin yanı sıra dolgun ve zengin mükemmel ton tepkisi sağlar. Parçalanmış akçaağaç üst kısmın dramatik siyah çizgili damarlı deseni ve bantlanmış sahte doğal vücut bağlaması, farklı ve seçkin bir stil için bir araya geliyor.
 

Fırınlanmış Akçaağaç Sap ve Klavye

Fırınlanmış akçaağaç sap ve fırınlanmış akçaağaç klavye, daha sıcak renk tonu ve güzel damar tanımıyla daha fazla stabilite, kristal netliğinde, parlak tonlar ve zarif bir tarz sunar. Sapın ve klavyenin kavrulması ahşabın nemini giderir ve onu nem değişimlerine ve bükülmeye karşı daha dayanıklı hale getirir.

Eddie Van Halen'in Benzersiz Wolfgang Sırt Şekli ile Cıvatalı Çeyrek Testere Fırında Akçaağaç Boyun

Bolt-on, akçaağaç sapı gitarın gövdesine vidalar veya cıvatalarla birleştiren ve daha fazla kontrolle parlak ton sağlayan bir tür sap yapısıdır. Ahşabın pişirilmesi aynı zamanda dayanıklılığı da arttırır ve kiriş çubuğunun yan tarafındaki grafit takviye çubuklarıyla birleştiğinde, çevresel değişikliklere dayanabilecek inanılmaz derecede sağlam bir yüzey oluşturur. Grafit takviyeli çubuklar, sap stabilitesini daha da artırmak için kafes çubuğunun yanında yer alırken, 3. perdede 0,790 inç ve 12. perdede 0,880 inç kalınlığa sahip olan bu benzersiz Wolfgang sap üzerinde, sürtünme yapan eliniz kendinizi evinizdeymiş gibi hissedecektir.

Doğrudan Montajlı EVH Wolfgang Humbucking Manyetikleri

Tüm humbucker'lar eşit yaratılmamıştır. Alnico 2 mıknatıslı doğrudan monteli EVH Wolfgang humbucker'lar daha sıcaktır ve Eddie'nin 70'li ve 80'li yıllarda rock 'n' roll dünyasını büyüleyen kavurucu imzalı kurşun tonunu kullanır. Bu manyetikler zengin harmonikler, keskin tizler ve hırıltılı orta sesler sunar.

EVH Markalı Floyd Rose Özel Kilitli Trem ve R2 Kilitleme Somunu

Eddie Van Halen, yenilikçi Floyd Rose kilitleme tremolosunu popüler hale getiren ilk oyuncuydu, hatta Floyd Rose'a ilk tasarımlarında çello veya kemanda görebileceğiniz yuvarlak disk parmak tipi tunerleri entegre etmesi konusunda tavsiyelerde bulunmuştu. Artık evrensel olarak benimsenen EVH markalı Floyd Rose Special çift kilitli tremolomuz, köprü plakasına damgalanmış EVH logomuza, çinko alaşımlı selelere ve çinko alaşımlı destek bloğuna sahiptir. Çift kilitli tasarım, gitarınızı R2 (41,8 mm) somuna ve köprüye akort halinde kilitlemenize olanak tanır, bu da en agresif pull-up'larınız ve dalış bombalarınız boyunca mükemmel akort stabilitesi ve süreklilik sağlar. 
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön