Evh 5150 Iconic 40w 1x12 Siyah Elektro Gitar Amfisi

  • Evh 5150 Iconic 40w 1x12 Siyah Elektro Gitar Amfisi
  • Ürün Kodu: 2257106010
  • Marka: EVH
  • Kategori: Elektro Gitar Amfileri
  • Stok: 4
54.973,17 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 53.323,97 TL
Kargo: Alıcı Öder
EVH® 5150® Iconic® Serisi, o güçlü EVH tüp tonunu arzulayan konser ve kayıt gitaristlerinin ihtiyaçlarını daha uygun bir fiyata karşılar. Saygı duyulan EVH 5150III® amplifikatörlerden geliştirilen Iconic Serisi, Eddie Van Halen'in çığır açan kariyeri boyunca meşhur ettiği yakıcı sesi ve hırıltılı kazancı sunuyor.

Ünlü amfi mühendisi James Brown tarafından tasarlanan 5150® Iconic® Serisi 40 watt 1x12 kombo, iki adet 6L6 güç tüpüyle çalıştırılır ve tüm ateşi sağlayan ECC83 tüplerinden oluşan bir düet ile sabitlenmiş karmaşık, çok aşamalı hibrit bir preamp bölümü tarafından seslendirilir Modern gitaristin ihtiyaç duyduğu güç. Kabin, sıkı ve artırılmış bas tepkisi için özel dahili kontrplak bölmeli MDF'den yapılmıştır ve bu preamp devresi için özel olarak seslendirilen özel olarak tasarlanmış bir EVH 12" Celestion® hoparlör içerir, böylece bozulmamış temiz ve yakıcı yüksek kazançlı tonlar sıkı olur. Net ve anlaşılır.Ağırlığının ötesinde bu kombo, daha fazla çok yönlülük için her birinde ekstra seslendirme bulunan iki kanala sahiptir.Yeşil kanal, temiz tonlardan artırılmış kazanıma doğru ilerlemek için bir aşırı hız düğmesine sahipken, Kırmızı kanalın yanma düğmesi ateşli çıtırtılar ekler. Bu, müşteri adaylarının kabarması için idealdir.


Her kanal, temiz ve yüksek kazançlı kanallar arasında geçiş yaparken ses seviyesinin seviye eşleştirmesine olanak tanıyan kendi kazanç ve ses seviyesi kontrollerini barındırır. Kanal iki gürültü kapısının hızlı atağı her türlü tıslamayı bastırırken, tüm staccato riff'lerin boğuk ve dalgalı değil, net ve net olmasını sağlar. Boost kontrolü, tonunuza başka bir 10 Db'lik ayakla değiştirilebilir ses seviyesi eklemenizi sağlar; sololarınızın miksajı mükemmel bir şekilde tamamlamasını sağlamak için mükemmeldir. Kontrol panelinde ayrıca tonunuzun alçak ve yüksek uç yönlerini ayarlamak için paylaşılan EQ (Düşük, Orta ve Yüksek), küresel rezonans ve varlık düğmeleri ve herhangi bir ses tonu için mükemmel miktarda sıçrama ve bozulma eklemek için küresel bir yankı kontrolü bulunur. oda.

Diğer özellikler arasında iki düğmeli bir ayak pedalı, efekt döngüsü, ikili paralel hoparlör çıkış jakları, watt miktarını azaltan ¼ güç anahtarı - komşunuzun yalnızlığını bozmadan amfiyi çalıştırırken tonu korumanıza olanak tanır ve hoparlör taklitli DI XLR bulunur. Doğrudan kayıt yapmak veya herhangi bir PA sistemi üzerinden kullanmak için doğru tüm tüplü EVH tonu için güç amplifikatörünü sessize alma.
Sportif, sofistike ve ayırt edici EVH stiline sahip 5150 Iconic Serisi 40 watt 1x12 kombo, Siyah veya Fildişi dokulu vinil ile kaplanmıştır ve siyah kumaş ön ızgaraya sahiptir ve sol üst ve sağ alt köşelerde gümüş ve siyah 5150 ile EVH logo rozetleri içerir. Tamamen tüplerden oluşan bu kombinasyon, fırçalanmış alüminyum üst panel, vintage tarzı tavuk kafası düğmeleri ve kalıplanmış siyah plastik üst tutamak ile tamamlandı.
 
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön