Evans Bd20gb4ct Deri 20 EQ4 Calftone Kick Ve Resonant Sentetik Rin

2.160,42 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.095,60 TL
Kargo: Alıcı Öder

 Açıklama: 

Evans™ Calftone davul derileri, geleneksel dana derisinden yapılma davul derilerine sentetik bir alternatiftir. Görünüş ve ses olarak doğal deriyi andırırken, Level 360 Technology™'si  ile tutarlılık, uyum ve ayar aralığı standart hale getirilmiştir. Bu deriler ile eskinin iyi taraflarını ortaya çıkarırsınız, ve modern davullarda klasik bir görüntü ve ses etkisi verir.

Calftone, sıcak, eksiksiz ve zengin tonlar üretmek . eşsiz malzemelerle harmanlanmış 12mil Mylar malzemesi kullanılarak yapılmıştır. Bu şekilde sıcak, zengin ve dolu tonlar oluşturur.  Bir EQ4 derisi, kendinden mevcut iç çember ile davulun tonal cevabına odaklanmasına yardımcı olur.  Hem sert vuruşlar (batter) hem de rezonans derisi olarak kullanılabilir.


 

Description

Evans™ Calftone drumheads are a synthetic alternative to traditional calfskin. They embody the look and sound of a natural skin but with the consistency, fit, and tuning range made standard with Level 360 Technology™. These heads bring out the best of a vintage kit and evoke a classic appearance and sound from modern drums.

Calftone is made using a 12mil Mylar base blended with unique materials to produce warm, full, and rich tones. As an EQ4, a fixed internal overtone control ring helps focus the tonal response of the drum. Can be be used as both a batter and resonant head.

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön