Evans Bd20gb4 Deri 20 EQ4 Kick Clear Ringli Tek Kat (10 Mil)

2.073,32 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.011,12 TL
Kargo: Alıcı Öder

Açıklama

60 yıldan uzun bir süredir Evans davul derisi üretim ve dizayn etmede yenilikçi (innovator) olmaya devam etmektedir. İlk sentetik davul derisinin yaratıcısı olan Evans, devrim yapan EMAD, Hydraulics, ve UV1 Serileri gibi başka ürünlerinde de, hep davulcuların sorunlarını çözmek amaçlı davul derileri dizayn etmiştir. Yüksek kalite ve tutarlılık sağlaması . tüm Evans davul derileri .'de üretilmektedir ve Level 360 Teknolojisine sahiptir.

EQ4 Clear, Evans ™ EQ4™ rezonant serisi, 10mil'lik tek katlı bir deri olup, dahili sabit overtone control özelliği davulun tonal cevabının odaklanmasını sağlar (tonal respons). Eklemlenmesi ve dayanıklılığı EQ4'ü özellikle canlı performanslar . uygun hale getirdiği gibi ve güçlü vuruşlarda distorsiyon  yapmasının da önüne geçmektedir.

 

Description

For over 60 years, Evans has been an innovator in drumhead manufacturing and design. As the creator of the first synthetic drumhead and other revolutionary products such as EMAD, Hydraulics, and the UV1 series, Evans drumheads are designed with the intent of solving problems for drummers. Regarded for high quality and consistency all Evans drumheads are made in the USA and feature Level 360 Technology.

EQ4 Clear, Evans™ EQ4™ series features a single ply of 10mil film. A fixed internal overtone control focuses the tonal response of the drum. Its articulation and endurance make the EQ4 especially suitable for live playing and will not distort under heavy hitting. 

 

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön