D-voıce Hoparlör İzolatörü Sp360c 195*280*40mm

1.004,67 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 974,53 TL
Kargo: Alıcı Öder
D-VOICE Monitör İzolasyon Pad SP-360



D-VOICE hopralörisolasyonpadleri monitörünüzü ile monitörlerinizin üzerinde durduğu her şey arasında yalıtımı sağlamak üzere tasarlanmıştır .Ses frekanslarını sabitleyerek  ve emerek yaptığınız işin doğruluğunu artırır.Ayrıca beraberinde gelen açılı kesit parçaları ile  ses dalgalarını  hoparlörünüze vereceğenizefarklı açılarla yönlendirebilirsiniz.
Sisteminizde yaptığınız işin kalitesini doğrulamak için gereken en önemli parça hoparlörünüzdür. Ne kadar iyi bir mixer'iniz, preamp'iniz, kablonuz ve diğer ekipmanınız olursa olsun, hoparlörünüzü çevreden izole etmediğiniz sürece gerçek olarak ne kaydetmekte olduğunuzu duymanız mümkün değildir. Bu noktada D-VOICE padlerdevreye girer.
D-VOICE Monitör İzolasyon Pad'leri, monitörünüzü neyin üzerinde duruyorsa oradan tamamen izole eder ve dinlemenizi anında netleştirir. Bu ürün sayesinde hoparlörünüz tam performansı ile çalışır. Bu ürünü mutlaka alıp, denemelisiniz!.. Farkı rahatlıkla duyacak ve vazgeçemeyeceksiniz.
?45 Kg ve altı hoparlörler içindir ve ürün paketinden bir çift hoparlör için gerekli parçalar çıkmaktadır.
Ayrıca, ürünle beraber gelen ek parçalar ile hoparlörlerinize yukarı ve aşağı olmak üzere açı verebilirsiniz. Hoparlörlerinizi yatay veya dikey konumlandırabilirsiniz. 

En: ?          195mm
Derinlik:   280mm
Kalınlık:  4mm
Paket içeriği :1 adet pad
 
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön