Carlovy Vaa8-15 Viyola 15"

9.980,29 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 9.680,88 TL
Kargo: Alıcı Öder

Carlovy VAA8 15" Viyola

Carlovy VAA serisi viyolalar, her seviyeden müzisyen düşünülerek tasarlanmıştır. Öğretim kurumları ve öğretmenler tarafından tavsiye edilen Carlovy viyolalar, geleneksel viyola yapısına sahip, seçili ağaçlar ve aksesuarları ile yeni başlayanlardan, sahne ve kayıt müzisyenlerine kadar tüm viyolacılar için ideal seçim olmuştur.

Carlovy VAA8, sınıfındaki diğer viyolalardan üstün olarak, masif ağaç gövde, abanoz klavye, burgular ve kuyruğa sahiptir. En az 10 yıllık gövde ağaçları ile geleneksel viyolaların tüm karakteristik özelliklerine sahip olan VAA8, net sesi ve geniş skalalı tonuyla uzun yıllar boyunca sizinle beraber olacaktır.

Viyola Seçiminde...

Viyola seçiminde, gövde ve aksesuar ağaçları viyolaın karakterini ve kalitesini belirleyen önemli bir faktördür. Enstrümanın tuşe, burgu ve kuyruk gibi parçalarının siyah boyalı yumuşak ve sıradan bir ağaçtan değil de sert ve dayanıklı bir ağaç olan abanozdan yapıldığından emin olun.

Ayrıca öğrenci seviyesi enstrümanların bir luthier (yaylı çalgı yapımcısı/onarımcısı) tarafından kontrol edilip uygun bir şekilde ayarlanması gereklidir.

Satın alacağınız tüm ürünler, lüthiye kontrolünden geçmiş şekilde size teslim edilecektir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
VİYOLA SEVİYESİÖğrenci / Başlangıç
VİYOLA ÖLÇÜSÜ15"
CİLAAntik Mat
ÜST KAPAKEn Az 10 Yıllık Masif Ladin
YAN VE ARKA KAPAKLAREn Az 10 Yıllık Masif Akçaağaç
KLAVYEAbanoz (Ebony)
KUYRUK4 Fixli Abanoz (Ebony)
BURGULARAbanoz (Ebony)
YAYDahil
REÇİNEDahil
KUTUDahil
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön