Carlovy Cla4-4/4 Çello 4/4

60.095,59 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 58.292,72 TL
Kargo: Alıcı Öder

Carlovy CLA4 4/4 Çello

Carlovy CLA serisi çellolar, her seviyeden müzisyen düşünülerek tasarlanmıştır. Öğretim kurumları ve öğretmenler tarafından tavsiye edilen Carlovy çellolar, geleneksel çello yapısına sahip, seçili ağaçlar ve aksesuarları ile yeni başlayanlardan, sahne ve kayıt müzisyenlerine kadar tüm çellocular için ideal seçim olmuştur.

Carlovy CLA4, sınıfındaki diğer çellolardan üstün olarak, masif ağaç gövde, abanoz klavye, burgular ve kuyruğa sahiptir. En az 10 yıllık gövde ağaçları ile geleneksel çelloların tüm karakteristik özelliklerine sahip olan CLA4, net sesi ve geniş skalalı tonuyla uzun yıllar boyunca sizinle beraber olacaktır.

Çello Seçiminde...

Çello seçiminde, gövde ve aksesuar ağaçları çelloın karakterini ve kalitesini belirleyen önemli bir faktördür. Enstrümanın tuşe, burgu ve kuyruk gibi parçalarının siyah boyalı yumuşak ve sıradan bir ağaçtan değil de sert ve dayanıklı bir ağaç olan abanozdan yapıldığından emin olun.

Ayrıca öğrenci seviyesi enstrümanların bir luthier (yaylı çalgı yapımcısı/onarımcısı) tarafından kontrol edilip uygun bir şekilde ayarlanması gereklidir.

Satın alacağınız tüm ürünler, lüthiye kontrolünden geçmiş şekilde size teslim edilecektir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
ÇELLO SEVİYESİOrta / İleri Seviye
ÇELLO ÖLÇÜSÜ4/4
CİLAAntik Mat
ÜST KAPAKEn Az 15 Yıllık Masif Ladin
YAN VE ARKA KAPAKLAREn Az 15 Yıllık Masif Akçaağaç
KLAVYEAbanoz (Ebony)
KUYRUKAbanoz (Ebony)
BURGULARAbanoz (Ebony)
YAYDahil
REÇİNEDahil
KUTUDahil
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön